آخرین خبرها
خانه | اخبار | مسابقهٔ‌ نفوذ به سیستم امنیتی مودم‌های دیتاشین سه ماهِ دیگر هم تمدید شد!

مسابقهٔ‌ نفوذ به سیستم امنیتی مودم‌های دیتاشین سه ماهِ دیگر هم تمدید شد!

99_l

بیش از 3 ماه گذشته است! بیشتر از 3 ماه گذشته است از زمانی که دیتاشین رسماً اعلام کرد حاضر است نفوذ به سیستم امنیتی تازه‌ترین نسل مودم‌های خود را به مسابقه بگذارد.

خریداران هر یک از مودم‌های سری AM24 دیتاشین، پس از نصب برنامهٔ امنیتی این مودم، از ورود هر کاربری که به سیستم وایرلس مودمشان نفوذ کند به‌سرعت آگاه می‌شوند. لابد می‌دانید که نفوذ به سیستم وایرلس هر مودم مساوی است با سرقتِ شارژ اینترنت و فایل‌ها و اطلاعات شخصی‌ِ صاحب مودم.

نرم‌افزار امنیتی مودم‌های سری AM24 دیتاشین IP و MAC Address هر نفوذکننده‌ای را به همراه زمان دقیق ورود او به دارندهٔ مودم اعلام می‌کند و او به‌راحتی می‌تواند برای همیشه راهش را مسدود کند. اینچنین مودم دیتاشین به یکی از امن‌ترین مودم‌های دنیا تبدیل شده است.

3 ماه پیش دیتاشین برای همهٔ کسانی که در امن بودن مودمش تردید داشتند جایزه‌ای کلان تعیین کرد: یک Golden D!

اما تا زمان انتشار این یادداشت حتی یک نفر هم نتوانست اثر هنری و گرانِ دیتاشین (Golden D)را از آنِ خود کند و سیستم امنیتی مودم‌های سری AM24 را به سخره بگیرد!

دیتاشین امّا باز هم مسابقه‌اش را تمدید می‌کند! دیتاشین این مسابقه را تمدید می‌کند چون سیستم امنیتی مودمش را نفوذناپذیر می‌داند.

پس همچنان منتظریم تا آنها که به امنیتِ مودم‌های دیتاشین مشکوکند از طریق این صفحه یا با آدرس info@datasheen.biz با ما مکاتبه کنند و شواهدِ [احتمالیِ] نفوذ به سیستم امنیتی مودم‌های ما را رو کنند!!!

اطلاعات بیشتر در www.datasheen.biz

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

استفاده از مطالب سايت تنها با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به شبکه پرداز می باشد.