آخرین خبرها
خانه | آموزش | دی وی آر های هایک ویژن

دی وی آر های هایک ویژن

نمای خارجی DVR های Turbo HD هایک ویژن مانند DVRهای آنالوگ می باشد ولی با باز کردن دستگاه و مشاهده داخل آن و توجه به PCB چهار چیپHDTVI و چیپ پردازش تصویر جلب توجه می کند.

به عنوان مثال دی وی آر DS-8116HQHI-SH، توانایی پشتیبانی از ۱۶ کانال مخصوص دوربین های آنالوگ و ۲ کانال مخصوص دوربین های تحت شبکه را دارد، در نتیجه توانایی ذخیره سازی ۱۸ سیگنال ۱۰۸۰ HD را دارا می باشد

 

‍‏قابلیت اتصال همزمان دوربین های آنالوگ، IP، HDTVIDVR های Turbo HD هایک ویژن با پشتیبانی همزمان از دوربین های انالوگ، تحت شبکه و Turbo HD طیف وسیعی از محصولات را به صورت یکپارچه پوشش می دهند. در نتیجه تنها با تغییر DVR و دوربین ها امکان ارتقا سیستم موجود امکان پذیر می باشد و نیازی به تغییر سیم کشی نمی باشد.

همچنین این DVRها امکان نمایش و ضبط همزمان ۱۶ کانال دوربین آنالوگ و HDTVI به همراه ۲ کانال اضافی مخصوص دوربین های تحت شبکه را دارا می باشند.
۸۱۴۷۱۴۹۴۴_۱۰۸۹۶۲_۱۴۵۲۱۱۸۸۵۱۷۰۱۴۴۱۱۴۲۳
۴۲۱۳۳۴۰۰۰_۳۷۱۱۹_۱۳۴۳۱۵۴۲۱۱۳۲۵۳۵۰۳۹۹۷
عملکرد سریع و قابلیت بازپخش با کیفیت بالا
به عنوان مثال یک Turbo HD DVR هایک ویژن با ۱۸ کانال، که به ۱۶ کانال مخصوص دوربین های آنالوگ و HDTVI و ۲ کانال مخصوص دوربین های تحت شبکه مجهز می باشد، توانایی ضبط و پخش مجدد تصاویر با کیفیت ۱۰۸۰P را دارا می باشد.
در این تست بعد از ضبط تصاویر به مدت ۵ ساعت به طور همزمان توانایی بازپخش ۱۰ کانال وجود داشت و تمام این تصاویر بدون کاهشی در فریم، کیفیت، رنگ و Sharpness مشاهده می شدند.
کاهش قابل توجه تاخیر در ارسال تصاویر در سری توربو اچ دیکاهش قابل توجه تاخیر در ارسال تصاویر در تست های انجام شده بر روی دوربین ها و DVRهای Turbo HD هایک ویژن، تاخیر موجود در انتقال تصاویر نسبت به دیگر تکنولوژی های HD بسیار کمتر می باشد.
میزان این تغییر در حدود ۱۷۰ تا ۲۲۰ میلی ثانیه می باشد که نسبت به دیگر تکنولوژی ها و محصولات موجود در بازار به میزان قابل توجهی کمتر می باشد.

۸۱۵۹۳۸۵۶۸_۹۸۰۸۱_۱۴۱۵۵۵۸۶۹۸۶۸۵۹۷۷۸۹۵

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

استفاده از مطالب سايت تنها با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به شبکه پرداز می باشد.