آخرین خبرها
خانه | اخبار | راه‌اندازی دو شبکه‌اجتماعی که به کاربرانشان پول می‌دهند!

راه‌اندازی دو شبکه‌اجتماعی که به کاربرانشان پول می‌دهند!

به تازگی دو شبکه اجتماعی راه اندازی شده اند که به جای تلاش برای کسب درآمد از کاربرانشان، به ازای ارسال مطالب مختلف به آنان پول پرداخت می‌کنند.
به نقل از آی تی پروپورتال، این دو شبکه بونزو می و بابل نیوز نام دارند و به ترتیب یک ماه پیش و یک هفته قبل راه اندازی شده اند. این دو سایت که مدتی هم در مرحله آزمایشی بوده اند تلاش دارند تا چشم انداز آتی شبکه های اجتماعی را تغییر دهند.
گردانندگان شبکه اجتماعی بونزو می، می‌گویند بابت پست‌های ارسالی محبوب شده کاربران تا 80 درصد از درآمد تبلیغاتی مرتبط را خواهند پرداخت. این شبکه اجتماعی فعلا تنها چند هزار کاربر دارد، اما تا به حال حدود سی هزار دلار به کاربران خود که پست‌های پرطرفداری ارسال کرده اند، پرداخته است.
اما پرداخت پول در بابل نیوز بر اساس تعداد کلیک‌ها بر روی پست های ارسالی و میزان فعالیت آنلاین کاربران صورت می گیرد. همچنین پست های طولانی و بامفهوم در این شبکه اجتماعی هم بیشتر مورد توجه و اقبال خواهد بود. استفاده از این شیوه پرداخت باعث شده تا کاربران این شبکه حداکثر بتوانند 50 دلار بابت مطالبی که ارسال کرده اند، پول به دست آورند. اما در مقابل احتمال اینکه در بابل نیوز بتوانید پولی به جیب بزنید بیش از بونزو می است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

استفاده از مطالب سايت تنها با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به شبکه پرداز می باشد.