آخرین خبرها
خانه | آموزش | سری HIKEVISON smart ip

سری HIKEVISON smart ip

مجهز به ویژگی های هوشمند

راهکار Smart IP Solution 2.0 شامل ویژگی های هوشمندی نظیر شمارش اشیا، تشخیص ورود و خروج به ناحیه، حذف اشیا، اجرا با قابلیت برش هدف و ANPR (نیازمند سفارشی سازی) می باشد.
دوربین های تحت شبکه جدید Hikvision مانند سری های DarkFighter، LightFighter، ۶MP Ultra HD، ۴K و سری جدید ۳MP WDR نیز با عملکردی فوق العاده پیشرو و قدرتمند در این راهکار گنجانده شده اند.

دوربین ها (IPC) و ضبط کننده های ویدئو (NVR) تحت شبکه که دارای ویژگی های هوشمند هستند، بهترین راهکار ممکن برای کاربرد در ابعاد کوچک و متوسط هستند. اما برای کاربرد در ابعاد متوسط تا بزرگ و گسترده بهتر است که از نرم افزار حرفه ای iVMS-5200 استفاده کنید؛ زیرا علاوه تاثیر بیشتر، ویژگی ها و بررسی های هوشمند را نیز در اختیار شما قرار می دهد.

راهکار Smart Solution 2.0 به عنوان یک پلت فرم هوشمند همه کاره، می تواند دوربین ها، NVR ها، زنگ های هشدار، کنترل دسترسی و دیکدر ها را مدیریت کند و دارای ویژگی ها و تحلیل های هوشمندی مانند شمارش افراد، نقشه گرمایشی، LPR و… می باشد. این امکانات، راهکار را بسیار سازگار می نماید و استفاده از آن را در کاربرد های خاص مانند فروشگاه ها، بانک ها، هتل ها، مراکز صنعتی و … ممکن می سازد.

مجهز به ویژگی های هوشمند

اجرا با قابلیت برش هدف (Target Cropping Stream)

نسخه سوم اجرای ویدئو می تواند به منبع دیگری منتقل شود تا در صورت لزوم ضبط شود یا در یک رزولوشن از پیش تعریف شده پخش گردد؛ که در صورت نیاز می تواند جزئیات بیشتری را از ناحیه مد نظر در اختیار شما قرار دهد.

۸۱۴۷۰۷۲۳۰_۱۳۶۳۶۲_۱۵۵۶۷۸۱۸۶۰۰۳۹۴۷۹۲۹۷۲

شمارش اشیاء (Object Counting)

شما می توانید یک ناحیه را مشخص کنید و کاری کنید تا دوربین اشیاء ورودی و خروجی را بشمارد؛ این ویژگی نه تنها برای انسان ها، بلکه برای وسایل نقلیه نیز بکار می رود. این ویژگی همچنین می تواند به شما گزارش آماری نیز ارائه دهد

۸۱۶۲۰۱۱۶۶_۱۲۵۸۷۶_۲۰۱۲۳۱۷۶۱۹۷۰۵۷۶۸۸۵۸

ورود و خروج در محدوده

این عملکرد انسان ها، وسایل نقلیه و سایر اشیاء ورودی و خروجی یک محدوده مجازی از پیش تعریف شده را تشخیص داده و یک زنگ خطر را فعال می کند.۸۱۵۹۳۵۹۴۰_۱۲۶۵۵۸_۱۳۸۳۵۵۴۶۵۴۶۴۹۱۱۵۴۹۱

شیء جا مانده یا گمشده

این عملکرد اشیائی را که در یک ناحیه از پیش تعریف شده حذف شوند یا بجا مانده باشند را تشخیص داده و یک زنگ خطر را فعال می سازد.

۴۲۱۲۳۲۳۶۰_۶۶۷۷۱_۱۸۲۳۶۴۱۹۰۶۰۸۶۹۶۱۴۰۰۵

ویژگی تحلیل ANPR

ویژگی تحلیل ANPR داخلی امکان تشخیص و شناسایی پلاک خودرو ها و ارسال اطلاعات ANPR ( شناسایی خودکار شماره پلاک) را به NVR هوشمند یا iVMS-5200P ارسال می کند تا دسترسی مدیریت شود. پشتیبانی ممکن است بنا بر روند الگوریتم LPR محلی متفاوت بوده و به پروسه سفارشی شدن نیازمند باشد.

۸۱۵۹۴۰۷۳۸_۱۲۷۵۱۰_۱۷۷۱۳۱۱۸۵۳۶۳۹۸۰۸۵۶۴۷

برای آشنایی با نحویه عملکرد سری هوشمند هایک ویژن

تشخیص پلاک خودرو ANPR

سامانه‌ای کاملا خودکار است که شماره‌ی پلاک خودرو را تشخیص می‌دهد. این سامانه ابتدا توسط سخت‌افزارهای مخصوص ، تصویری از خودروی عبوری اخذ می‌کند و سپس با استفاده از روش‌های پردازش تصویر پیشرفته شماره‌ی پلاک خودرو را استخراج می‌کند. این سامانه یکی از کم هزینه‌ترین سامانه‌ها برای تشخیص خودروها است، چرا که برای استفاده از آن هیچ نیازی به مجهز کردن خودروها به وسیله‌ی خاصی (مانند گیرنده‌های رادیوئی و یا ردیاب‌های ماهواره‌ای) وجود ندارد. کاربردهای سامانه‌ی تشخیص پلاک خودرو : – کنترل دسترسی خودروها به محدوده‌های خاص بر اساس شماره‌ی پلاک آن‌ها – دیده‌بانی امنیتی جاده‌ها ، معابر ، مرزها و نقاط کنترل (جهت تشخیص تخلفات و خودورهای سرقتی) – ثبت اطلاعات دقیق و جامع از تردد خودروها و ترافیک – اخذ عوارض جاده‌ها و بزرگراه‌ها به صورت خودکار – کنترل تردد به پارکینگ‌ها و سازمان‌ها

۴۲۱۳۰۳۲۲۳_۶۹۹۳۲_۱۳۵۸۷۰۲۲۱۹۴۶۰۱۰۱۳۲۶۳

 

جستجوی هوشمند: بازیابی سریع محتوای هوشمند دوربین، مانند ANPR یا تشخیص چهره

۸۱۴۷۰۷۹۵۰_۱۴۰۸۸۴_۱۲۷۴۲۹۵۷۵۸۷۰۳۳۴۸۲۵۴۴

بهترین راهکار جهت مدیریت درهای ورودی می باشد.

۴۲۱۲۳۴۸۸۲_۶۹۷۸۳_۶۴۹۹۰۹۶۱۴۹۰۱۲۸۰۵۶۷۷

ماژول شمارش افراد علاوه بر تامین امنیت، بهره وری را نیز افزایش می دهد.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

استفاده از مطالب سايت تنها با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به شبکه پرداز می باشد.