آخرین خبرها
خانه | دسته‌بندی نشده | پیش ‌ثبت‌نام اولین نمایشگاه امنیت سایبری ایران كليد خورد

پیش ‌ثبت‌نام اولین نمایشگاه امنیت سایبری ایران كليد خورد

پیش ثبت‌نام اولین نمایشگاه امنیت سایبری ایران (ICSEC) آغاز شد. به گزارش روابط عمومی سازمان نصر تهران، کمیسیون افتای این سازمان از تمام شرکت‌های فعال حوزه امنیت اطلاعات دعوت می‌کند تا در پیش‌ ثبت‌نام اولین نمایشگاه امنیت سایبری ایران شرکت کنند.

در این نمایشگاه تخصصی که قرار است از پنجم تا هشتم مهرماه جاری در سالن حجاب تهران برگزار شود، شرکت‌های فعال حوزه امنیت فضای تبادل اطلاعات(افتا)، دستاوردها و خدمات خود را معرفی خواهند کرد. کمیسیون افتای سازمان نصر تهران با توجه به نیاز مبرم فضای کسب‌وکار در حوزه امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات اقدام به برگزاری اولین نمایشگاه تخصصی امنیت سایبری ایران کرده است.

این نمایشگاه به عنوان اولین نمایشگاه تخصصی امنیت فضای مجازی، فرصت منحصر‌به‌فردی را برای حضور شرکت‌های عضو سازمان و فعال در حوزه افتا فراهم کرده و به بازدیدکنندگان این امکان را می‌دهد که برای اولین بار شرکت‌های خصوصی متخصص در حوزه امنیت اطلاعات را یک‌جا و در زیر چتر سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران ملاقات کنند تا از این طریق با توان‌مندی‌ها، محصولات و خدمات امنیت اطلاعات آشنا شوند. محورهای اصلی این نمایشگاه تخصصی شامل محصولات امنیتی شامل محصولات داخلی و خارجی، خدمات و سرویس های امنیت اطلاعات و آموزش و آگاهی‌رسانی در حوزه امنیت اطلاعات می‌شود.

علاقه‌مندان برای پیش ثبت‌نام در این نمایشگاه می‌توانند به وب سایت اين نمايشگاه مراجعه کنند.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

استفاده از مطالب سايت تنها با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به شبکه پرداز می باشد.