آخرین خبرها
خانه | بررسی تجهیزات شبکه | لینک‌سیس و گسترش خانواده WRT با سوئیچ

لینک‌سیس و گسترش خانواده WRT با سوئیچ

عادت داریم لینك‌سیس در خانواده WRT (با همان طراحی آبی‌رنگ معروف ‌این‌گروه) محصولات شبكه بی‌سیم را معرفی كند. به همین دلیل، وقتی سوئیچ گیگابیتی WRT SE4008 معرفی شد، تعجب كردیم.

 

این سوئیچ جدید آبی‌رنگ كه شباهت زیادی به روترWRT1900AC این شركت دارد، هشت درگاهه، گیگابیتی و غیرمدیریتی است. هر درگاه این سوئیچ دو چراغ ال‌ای‌دی دارد. یكی برای فعال بودن لینك درگاه و دیگری برای سرعت. تمامی درگاه‌ها به‌طور خودكار MDI/MDI-X  هستند و سوئیچ می‌تواند هنگامی كه درگاه‌ها غیرفعال هستند به حالت مصرف كم‌انرژی (Power Save) برود. این سوئیچ گران‌قیمت (80 دلاری) به كاربران اجازه می‌دهد بدون نیاز به دستگاه دیگری، شبكه كابلی محلی خود را گسترش دهند و تمام دستگاه‌ها را به اینترنت متصل كنند.

 

 

یکی از مدیران لینك‌سیس می‌گوید: «به عمد از طراحی روترWRT1900AC استفاده كردیم و تعداد درگاه‌ها را هشت عدد گذاشتیم تا كاربران خانگی احساس كنند به‌راحتی می‌توانند هر چیزی در خانه را به شبكه و اینترنت وصل و در فضا و زمان صرفه‌جویی كنند.» طراحی خاص این سوئیچ كمك می‌كند فضای كمتری اشغال شود و با دیگر محصولات شبكه این شركت هارمونی داشته باشد. یكی از تفاوت‌های این سوئیچ با سوئیچ‌های اترنت معمولی، محل تعبیه درگاه‌های آن است كه در پشت دستگاه قرار گرفته‌اند؛ درست مانند درگاه‌های روترهای بی‌سیم. البته، این طراحی ممكن است برای برخی از كاربران مشكل‌ساز شود.


 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

استفاده از مطالب سايت تنها با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به شبکه پرداز می باشد.