آخرین خبرها
خانه | آموزش | Turbo HD چیست؟

Turbo HD چیست؟

کیفیت بالای تصاویر، نصب و استفاده آسان، ویژگی هایی است که همواره مورد توجه کاربران در انتخاب سیستم نظارت تصویری بوده است. هایـک ویژن با بهره گیری از تکنولوژی HDTVI، راهکار نوینی به نام Turbo HD ارائه موده است. این تکنولوژی امکان ارسال تصاویر با کیفیت (FULL HD (2MP از طـریق کابل کواکسیال در مسافت طولانی را فراهم می کند. راهکار Turbo HD این امکان را به کاربران می دهد که بدون نگرانی نسبت به فرایند نصب و راه اندازی، و با پرداخت هزینه مناسب از تصاویری با کیفیت بالا بهره مند شوند. علاوه بر این کاربرانی که مایل به ارتقا و تعویض سیستم آنالوگ خود هستند می توانند با استفاده از بستر موجود، بدون نیاز به تغییر کابل کشی و با حداقل هزینه، کیفیت تصاویر دریافتی خود را افزایش دهند. یکی از مهمترین مزیت های راهکار Turbo HD شباهت آن با سیستم آنالوگ در راه اندازی و نصب می باشد، در نتیجه کاربران نیاز به آموزش مجدد ندارند.

انتقال تصاویر از طریق کابل کواکسیال تا ۵۰۰ متر
•تکنولوژی HDTVIانتقال تصاویر با کیفیت بالا (Full HD) را از طریق کابل کواکسیال امکان پذیر می سازد. راهکارهای آنالوگ معمول به ندرت توانایی نمایش تصاویر با این کیفیت را دارند. راهکار HDSDI نیز از لحاظ مسافت انتقال تصویر دارای محدودیت می باشد.
•راهکار Turbo HD هایک ویژن امکان دسترسی به منوی OSD و کنترل PTZ را از طریق کابل کواکسیال را فراهم نموده است و کاربر دیگر نیازی به اعمال تنظیمات از طریق خود دوربین نخواهند داشت. در نتیجه عملیات نصب و مدیریت دوربین ها سریع تر و آسان تر انجام می شود.

۴۲۱۳۱۵۰۰۲_۳۷۰۹۷_۱۳۵۵۳۵۴۲۰۳۷۴۸۶۷۰۲۱۰۵

 

کیفیت Full HD با رزولوشن ۱۰۸۰*۱۹۲۰

در تست سنجش Sharpness با تنظیم فوکوس دوربین در حداقل فاصله کانونی ممکن، همچنان تصاویری با کیفیت ۲ مگاپیکسل از دوربین دریافت شد.

ارتقا کیفیت تصاویر

راهکار Turbo HD هایک ویژن علاوه بر پشتیبانی از تمام قابلیت های دوربین های آنالوگ مانند ،Low Light,BLC، WDR، Smart IR از برخی از قابلیت های دوربین های تحت شبکه مانند مه زدایی نیز بهره مند می باشد.
در تست قابلیت مه زدایی در تصویر برداری از یک هوای مه آلود بعد از روشن نمودن قابلیت مه زدایی از طریق خود دوربین تصویر بدست آمده به طور واضح نمایش داده شد.
این تست در مورد قابلیت BLC هم انجام شد و نتیجه مشابه بدست آمد.

۴۲۱۲۲۹۰۲۶_۳۷۴۱۱_۷۲۰۴۹۵۱۹۶۵۱۱۹۱۴۴۸۸۷

۴۲۱۲۲۰۶۳۱_۳۶۸۰۷_۱۳۵۵۶۲۴۹۰۵۷۴۸۵۱۳۳۸۱ ۸۱۴۷۱۳۵۳۹_۱۰۷۴۳۸_۴۲۵۵۰۴۱۵۸۹۰۸۷۰۱۹۴۳۱

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

استفاده از مطالب سايت تنها با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به شبکه پرداز می باشد.